jak pracujeme

Jak pracujeme?

Pomáháme firmám efektivně prodávat, komunikovat se svými zákazníky a vydělávat díky chytrému online marketingu. Každý problém vnímáme jako příležitost. Velmi dobře si uvědomujeme měnící se marketingové prostředí a důležitost volby správné komunikace. Naším cílem je Vám pomoci. Zakládáme si na dlouhodobé a fungující spolupráci a spokojený klient je u nás opravdu na prvním místě.

1. Váš cíl = naše mise

1. Váš cíl = naše mise

Prvním krokem vzájemné spolupráce je vždy rozhovor o Vašich podnikatelských a marketingových cílech. Chceme pochopit, čeho chcete dosáhnout, abychom Vám mohli následně co nejlépe pomoci navrhnout efektivní marketingovou strategii.
2. Prvotní analýza

2. Prvotní analýza

Než se pustíme do práce provedeme analýzu Vaší současné marketingové komunikace, identifikujeme slabá místa a navrhneme vhodná řešení s ohledem na společně stanovené cíle.
3. Optimální komunikační strategie

3. Optimální komunikační strategie

Navrhneme pro Vás optimální komunikační strategii s ohledem na stanovené cíle. Definujeme klíčové ukazatele (KPI), které Vám následně vysvětlíme. Nemusíte být odborník na online marketing. Od toho jsme tu my. Naším zájmem je Vám usnadnit Vaše podnikatelské činnosti.
4. Detailní reporting

4. Detailní reporting

Průběžně Vás budeme informovat o plnění jednotlivých klíčových ukazatelů (KPI) a reporty Vám srozumitelně vysvětlíme.
5. Osobní péče

5. Osobní péče

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Jsme přece lidé a i když pracujeme v online prostředí, osobní kontakt nic nenahradí.
Nahoru